Pojawienie się dziecka na świecie wiąże się z wieloma zmianami w naszym codziennym życiu. Rozrywki muszą ustąpić miejsca odpowiedzialności i trosce za nowego członka rodziny. Czeka nas także wzmożona praca, aby zapewnić potomkom dobrobyt. To również konieczność regularnej obserwacji zachowań dziecka i nauka, w jaki sposób można zaradzić jego potrzebom. Trzeba zapoznać się, chociażby z procesem żywienia niemowlaka. Wraz z kolejnymi miesiącami zmieniają się bowiem przyzwyczajenia dziecka, a i jego dieta powinna zostać wzbogacana o kolejne składniki odżywcze. Powinno się mu dostarczyć także dużo ruchu i możliwości poznania otaczającego go świata. Ważny jest jednak także jego komfort i bezpieczeństwo, co tyczy się zarówno funkcjonalnego wózka, wygodnego łóżka, jak i również wartościowego fotelika w przypadku konieczności poruszania się pojazdami.

Komfort i wygoda

Komfort i wygodę zapewni maluchowi w samochodzie fotelik Cybex Sirona. Dużą zaletą jest możliwość dopasowania go do potrzeb dzieci w różnym wieku. To wszystko za sprawą innowacyjności, o którą zadbali producenci akcesoriów. Nowoczesny design zapewnia nie tylko funkcjonalność, ale jest także atrakcyjny dla oka i pasuje do różnych modeli samochodów. Cybex Sirona może być stosowany z myślą o niemowlakach, jak i dzieci do czwartego roku życia. Foteliki te pozwalają na bezpieczne przewożenie tyłem do kierunku jazdy. Można być pewnym, że naszej pociesze nic nie grozi - spełniają one bowiem wymogi europejskich rozporządzeń. Foteliki Cybex Sirona mogą być regulowane w zależności od wzrostu - wysokość wynosi od 45 cm do 105 cm. Maksymalna waga, którą ten agregat udźwignie, wynosi 18 kilogramów. Ponadto, fotelik ma też system obrotowy do 360 stopni, co wpływa pozytywnie na możliwości wsiadania oraz wysiadania. Dodatkowo, bardzo łatwy jest też montaż, dzięki jednemu kliknięciu przy użyciu systemu ISOFIX.

Jak zakupić akcesoria dla dzieci?

Obecnie foteliki Cybex Sirona są możliwe do kupienia w różnego rodzaju sklepach z wybranymi artykułami - zarówno tych stacjonarnych, jak i internetowych. Zakup w sieci jest jednak zazwyczaj znacznie bardziej wygodny. Na stronie odpowiedniego sklepu możemy bowiem zapoznać się dokładnie z ofertą i wszelkimi nowościami oraz promocjami. Zakup przez internet daje też spore możliwości - zdecydowanie ułatwia proces przeprowadzania transakcji, dzięki możliwości połączenia się ze swoim bankiem poprzez kilka kliknięć. Mamy także opcję z dowozem kuriera, dzięki czemu możemy umówić się na dowóz produktów w określonym czasie.