Na przełomie ostatnich lat, New Balance męskie zyskały na ogromnej popularności wśród szerokiego grona użytkowników, ceniących wysoką jakość wykonania oraz komfort noszenia. Nic zatem dziwnego, że szturmem wdarły się do garderoby trendsetterów oraz fashionistów, tworząc przemyślane stylizacje na każdą okazję. Klasyczny fason w połączeniu z ekstrawaganckimi kolorami – to niewątpliwie cechy charakterystyczne omawianego obuwia. Zastosowanie najlepszych gatunkowo materiałów przekłada się na komfort użytkowania oraz wytrzymałość produktu, dzięki czemu ulubioną parą obuwia możemy cieszyć się dłużej niż kiedykolwiek.

[caption id="attachment_247" align="alignleft" width="211"]Źródło zdjęcia: Buty Nike na Mivo.pl Źródło zdjęcia: Buty New Balance na Mivo.pl[/caption]

Rodzi się jednak pytanie, do czego zestawiać buty New Balance? Męskim stylizacjom przyświeca w tym zakresie kilka czynników, jednoznacznie określających kanony dopasowywania obuwia do stroju. Przede wszystkim należy pamiętać, że buty należy dostosować do kolorystyki odzieży. W żadnym wypadku jednak nie powinny być jaśniejsze od spodni. Optymalnie zatem byłoby, aby New Balance były w odcieniu zbliżonym lub nieco ciemniejszym do ubrań.