Monika Ujma

Zdrowie i wygoda – to podstawowe cechy, które przyświecają marce dr Orto przy tworzeniu obuwia, które – jak żadne inne – jest w stanie zapewnić najwyższy komfort stóp. Staranny projekt uwzględniający ochronę przed zranieniem i wykrzywianiem się w ogromnej mierze warunkuje działanie profilaktyczne, ale również lecznicze.

Decyzja o regularności ćwiczeń fizycznych może przyjść nagle. Żeby znaleźć w sobie motywację do takiej codziennej aktywności, niezbędne będą odpowiednie akcesoria.

Kosmetyki Honey Therapy zachwycają nie tylko ze względu na swój oszałamiający, miodowy zapach, ale również ze względu na naturalne składy i ciekawe konsystencje produktów. Marka funkcjonuje na rynku od 1995 roku.

Historia marki Lacoste ma swoje początki we Francji i sięga 1929 roku. To wtedy słynny w tamtych czasach tenisista Rene Lacoste poszukiwał rozwiązania, które pozwalałoby mu na swobodną grę na korcie, gdyż nie był zadowolony z trendów odzieżowych panujących na tenisowych boiskach.

Na rynku dostępnych jest wiele modeli i rodzajów męskich spodni. To wcale panom nie ułatwia wyboru tych idealnych.

Praca jako stylistka rzęs kojarzy się większości osób jedynie z przyklejaniem gotowych kępek rzęs na powiekach klientek. Jednak profesjonalne stylistki rzęs muszą cechować się bardzo szeroką wiedzą teoretyczną, doświadczeniem i jednocześnie delikatnością swoich ruchów, a także powinny posiadać najlepsze produkty do przedłużania rzęs.

Każdy miłośnik indywidualnych nadruków na bluzki uwielbia moment gdy mijający go przechodnie poświęcają mu dłuższą…