Jako jedna z najbardziej rozpoznawalnych na rynku gadżetów firm- Zippo utrzymuje się na fali od wielu, długich lat. Dzisiaj, z ogromnym doświadczeniem i otwartością na nowości proponują swoim klientom szeroki asortyment obejmujący piersiówki, popielniczki, zapalniczki, zabawne akcesoria, czy breloczki, które pomimo branży, w jakiej udziela się marka sprawią przyjemność nie tylko dorosłym ale i dzieciom.

Prężny i dynamiczny rozwój towarzyszą firmie od pierwszego dnia działania aż do dzisiaj. Dzięki dążeniu do sukcesu, które wykonywane i realizowane jest nieustannie zapalniczki zippo są obecnie jednymi z najlepiej rozpoznawalnych zapalniczek na świecie. Kojarzą je nie tylko palacze ale również Ci, którzy nigdy nie sięgnęli po papierosa. Alternatywą dla wyrobów tytoniowych są piersiówki, które to jednak stanowią już nieco większy wydatek.

Jakość musi stanowić cenę, niemniej produkty Zippo koszt zakupu mają niewygórowany. Dostosowanie cen do realiów powoduje, że piersiówki w najprostszej i najmniejszej formie można nabyć już za kilkadziesiąt złotych. Różnego typu breloczki, przy zakupach powyżej pewnej kwoty (ustalanej indywidualnie przez każdy punkt sprzedaży) są dodawane gratisowo, w formie prezentu.