Gdy słońce rozkoszuje nasze ciała przyjemną temperaturą, chętnie zrzucamy swoje ubrania, poszukując dla nich lżejszej alternatywy. W przypadku pań, częsty wybór pada na sukienki. I nie trudno się temu dziwić, są wygodne, przewiewne, a do tego szalenie kobiece. Co jednak zrobić, gdy letnia sukienka zamiast eksponować figurę, uwidacznia jej wszystkie mankamenty? Odpowiedź brzmi: sięgnąć po bieliznę wyszczuplającą. Z jej pomocą, w jednej chwili ukryjemy wszelkie niedociągnięcia, szczycąc się smukłą sylwetką.

Body – popularny fason pod letnie sukienki

Idealna bielizna wyszczuplająca na lato to taka, która nie tylko koryguje, ale również zachowuje dyskrecję. Dlatego przed jej ostatecznym wyborem, należy zwrócić uwagę na fason sukienki. W przypadku modeli na grubych ramiączkach lub z krótkim rękawem, z powodzeniem można zaopatrzyć się w body na klasycznych ramiączkach. Skutecznie zamaskują odstający brzuszek czy boczki. bielizna wyszczuplającaZa sprawą obecnych ramiączek, body nie obsunie się podczas chodzenia, pozostając na swoim ściśle określonym miejscu. W przypadku body, możemy wybierać spośród fasonów z wbudowanym biustonoszem oraz kończących się pod linią biustu. O ile pierwsza z opcji bardzo dobrze prezentuje się pod ubraniem, o tyle może nastręczyć trudności z dopasowaniem modelu odpowiadającego obwodowi pod biustem, miseczką, jak i wielkością w okolicy pasa. Z kolei bielizna wyszczuplająca bez wbudowanego stanika pozwala na swobodniejszy dobór do konkretnej sukienki, jednak nie nadaje się do każdego typu sukienki ( z racji podwójnych ramiączek na ramionach).

Halka w różnych opcjach do wyboru

Modelująca halka to alternatywa dla body, która również cieszy się wiernym gronem zwolenników. Polecana w szczególności dla pań, których mimo że figura nie nakłada konieczności dużego korygowania, to jednak nie lubią odznaczających się pod sukienką fałdek. Ten rodzaj bielizny wyszczuplającej modeluje brzuch, boczki, ale również uda i pośladki. Jest zatem niezwykle uniwersalny. Z racji swojej konstrukcji, doskonale sprawdza się w przypadku prześwitujących sukienek, zapewniając użytkowniczce atrakcyjny wygląd i maksimum dyskrecji. W przypadku halki, podobnie jak body, do wyboru są dwa warianty: z wbudowanymi miseczkami lub bez. Ostateczny wybór powinien być uzależniony fasonem sukienki. Pierwszy typ zapewnia większą wygodę i lepsze właściwości modelujące – nawet pod mocno dopasowanymi ubraniami. Drugi zaś ceniony jest za większą uniwersalność. Halka jako bielizna wyszczuplająca, pomimo swoich niekwestionowanych atutów, może posiadać pewien mankament. Otóż, nadaje się wyłącznie do sukienek. O ile body ubierzemy zarówno pod spodnie, spódnicę czy suknię, o tyle halka niestety nie daje nam już tak wielkiego zróżnicowania wyborów. Szukasz bielizny wyszczuplającej? Koniecznie sprawdź tutaj:  https://piubiu.pl/pol_m_Bielizna-wyszczuplajaca-178.html.