Strój odpowiada nie tylko za to, jak wyglądamy, ale również za to, jak się czujemy. Ubrania, które wybieramy reprezentują nasz charakter, upodobania, styl oraz samopoczucie. Gdy jednak interesujemy się moda staramy się podążać za aktualnymi trendami. Ostatnio bardzo modne wśród kobiet są zwiewne i stylowe tuniki. Dopasować je można do wielu stylizacji, a także okazji. Dlatego warto dowiedzieć się, jakie tuniki są obecnie najmodniejsze.

Pastelowe kolory

Delikatne, pastelowe odcienie wiodą prym w tym sezonie. Dzięki takim kolorom, tuniki te dopasować możemy do niemalże wszystkiego. Świetnie sprawdzą się w zestawieniu z białymi rurkami. Gdy są dłuższe mogą także odgrywać rolę krótkiej, letniej sukienki.

W kratę

Kobiety ostatnio oszalały na punkcie kratki, dlatego tuniki również temu uległy. Stylowe bluzki w kratę mogą być dobierane do zwykłych jeansów albo czarnych, dopasowanych rurek. Wspaniale będą się także prezentowały z czarnymi getrami.

Kwiaty

Motywy florystyczne są niezwykle popularne już od wielu sezonów. Kwiaty na tunikach znaleźć można w wielu odsłonach. Wielki zamazane kwiaty, drobne i gęsto umieszczone kwiatuszki – wszystko jest dozwolone. Należy jednak pamiętać, że tuniki, na których widnieje wzór powinny być łączone z gładkim dołem, inaczej wszystko może razem nie współgrać dobrze i zwyczajnie się gryźć.

Sklepy internetowe oferują obecnie duży wybór tunik, np: http://www.vubu.pl/. Plusem zakupów w internecie jest łatwość składania zamówienia oraz oszczędność czasu, który należy poświęcić na dotarcie do galerii handlowej.