Trampki mają już ponad sto lat! Choć obuwie pierwotnie przeznaczone były dla koszykarzy, a następnie używane przez armię, to lata 50. i 60. XX wieku sprawiły, że trampki stały się wyrazem nastoletniego buntu. I tak im już zostało - z jednej strony trampki to świetne obuwie sportowe, z drugiej ulubione buty młodych ludzi. I choć jesienne słoty za oknem wymagają sięgnięcia po nieco cieplejsze obuwie, to wcale nie musimy chować trampek do szafy. Tym bardziej, że do sklepów wchodzą właśnie nowe kolekcje. Po jakie trampki damskie sięgnąć w tym sezonie?

Awangardowo i elegancko

Kto powiedział, że trampki nie mogą być kobiece i stylowe? Wystarczy wybrać odpowiedni model. W tym sezonie królują ciemne głębokie kolory, jak granat, burgund i oczywiście ciemnozielony. Wśród materiałów królują skóra (może być ekologiczna) i welur. Welurowe trampki damskie w modnym kolorze sprawią, że poczujesz się jak prawdziwa, barokowa księżniczka, nie rezygnując jednocześnie z wygody. trampki damskieNiezwykle modne są także aplikacje wykorzystujące sztuczne futro i sztuczne kamienie szlachetne. Tak przystrojone trampki damskie to wybór zdecydowanie dla odważnych kobiet lubiących bawić się modą i nie obawiających się niestandardowych stylizacji. Takie trampki damskie świetnie wyglądać będą z jesiennym płaszczem.

Delikatnie i kobieco

Z drugiej strony wciąż bardzo mocno trzymają się także tak zwane kolory nude. Beże, pudrowe róże i pastele to opcja dla tych z kobiet, które zamiast mocnych, wyrazistych barw wolą nieco delikatniejsze tonacje, sprawdzą się także na trampkach damskich. W kwestii materiałów nic się nie zmienia - ekologiczna skóra i welur świetnie prezentują się w takim zestawieniu kolorystycznym.

Na wysoki połysk

Okres jesienno-zimowy to także czas karnawału i sylwestra! Kto powiedział, że trampki nie mogą być imprezowym obuwiem? Wystarczy, że wybierzemy takie, które będą cudownie błyszczeć. Brokat, zarówno ten srebrny złoty, jak i w innych kolorach, to jeden z największych trendów tego sezonu. Takie trampki damskie sprawią, że nikt nie oderwie od nas wzroku, a my będziemy mogły przetańczyć wygodnie całą noc. Szukasz więcej modnych modeli trampek? Po inspiracje zapraszamy na stronę: https://www.mimoda.pl/pol_m_Buty-damskie_Trampki-damskie-182.html.