Zdrowie i wygoda – to podstawowe cechy, które przyświecają marce dr Orto przy tworzeniu obuwia, które – jak żadne inne – jest w stanie zapewnić najwyższy komfort stóp. Staranny projekt uwzględniający ochronę przed zranieniem i wykrzywianiem się w ogromnej mierze warunkuje działanie profilaktyczne, ale również lecznicze. Zatrzymuje bowiem rozwój niektórych schorzeń, zapewniając swojemu właścicielowi zdrowe stopy i układ ruchowy. To obuwie jest polecane wszystkim osobom, które pragną zapewnić sobie najwyższy komfort i wygodę – w każdym miejscu!

Buty dr Orto – dla kogo przeznaczone?  

Dla kogo dedykowane jest obuwie tego producenta? Przede wszystkim tym osobom, które mają trudności z chodzeniem i wykrzywiają stopy, narażając się przy tym na częste dolegliwości bólowe mięśni, stawów i pleców. Ich wybór jest również świetnym rozwiązaniem profilaktycznym dla wielu osób, które chcą zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia chorób układu ruchu. Buty dr Orto to jednak nie tylko propozycja dla dojrzałych ludzi, ale również młodych. W końcu dbałość o zdrowe stopy rozpoczyna się już od najmłodszych lat, o czym doskonale zdaje sobie sprawę marka dr Orto, oferująca wygodne i bezpieczne kapcie ortopedyczne. Wykonane z przyjaznych dla skóry materiałów, nie powodują podrażnień ani alergii, przez co zapewniają stopom najlepsze warunki.

Kapcie dr Orto

W asortymencie marki dr Orto zaszczytne miejsce zajmują kapcie. Zaprojektowane tak, aby odciążać stawy, zmniejszać dolegliwości bólowe stóp, kolan i kręgosłupa, o czym zresztą potwierdzają odpowiednie atesty, przyznawane przez niezależne instytucje. Niekwestionowanym atutem kapci dr Orto jest fakt, że są odpowiednio wyprofilowane. Ich wyższa podeszwa zapewnia optymalne ułożenie stopy, chroniąc ją przed przesuwaniem i koślawieniem. Co więcej, każdy model kapci wyposażony jest w oddychającą i przyjemną w dotyku wkładkę, zabezpieczającą przed ślizganiem i poceniem się. Na uwagę zasługuje również antypoślizgowa powłoka chroniąca przed niekontrolowanym upadkiem na każdej powierzchni oraz szeroki nosek, dzięki czemu kapcie dr Orto mogą nosić również osoby o szerokiej stopie.

Zdrowe i wygodne, czyli dlaczego warto kupić buty dr Orto?Modele kapci dr Orto

Pośród najpopularniejszych fasonów kapci, wyróżnić możemy wygodne, profilaktyczno-ortopedyczne modele dla kobiet oraz mężczyzn. Lekkie, ale solidnie wykonane okażą się wybawieniem dla osób cierpiących z powodu otarć skóry, odgniotów, nawracających modzeli, odcisków czy z chorobami reumatoidalnymi. Oprócz tego, że kapcie dr Orto przynoszą ukojenie przy powszechnie występujących schorzeniach to dodatkowo amortyzują oraz izolują stopy od zimnej podłogi.