Jeśli ktoś śledzi biżuteryjne trendy, na pewno doskonale wie, że już od kilku sezonów prawdziwym hitem są celebrytki. Ta delikatna biżuteria najpierw zawojowała serca gwiazd i właśnie stąd wzięła się jej nazwa, ale bardzo szybko trend ten podchwyciły też "zwykłe" kobiety. Celebrytki występują w różnych wariantach - mogą to być kolczyki, bransoletki, pierścionki, ale zdecydowanie najpopularniejsze są naszyjniki.

złoty łańcuszek celebrytkaBiżuteria idealna na co dzień

Na pewno popularność naszyjników celebrytek w dużej mierze wynika z tego, że są one bardzo delikatne, cienkie, krótkie i lekkie, dzięki czemu są idealne do noszenia na co dzień. Są znakomitą przeciwwagą do ciężkich, zimnych łańcuchów z wielkimi wisiorami, które wyglądają efektownie, ale do codziennego noszenia na pewno się nie nadają. Naszyjniki celebrytki są zaś niewyczuwalne, a więc bardzo komfortowe w użytkowaniu, a w dodatku pasują do wszystkiego. Ich subtelność sprawia, że można je nosić nawet do sportowych stylizacji. Ponadto są odpowiednie dla kobiet w każdym wieku. Panie doceniają też fakt, iż biżuteria ta ma głęboką symbolikę. Celebrytki to nie typowe naszyjniki z serduszkiem czy innym standardowym, mało znaczącym i oryginalnym motywem. Każdy z wisiorków ma swoje przesłanie, a przy tym motywy te świetnie się prezentują. Każda kobieta może więc nie tylko nosić ciekawą, wyróżniającą ją z tłumu biżuterię, ale też zamanifestować swoje poglądy - kółeczko może oznaczać nieskończoność jakiejś wartości, tak samo jak odwrócona ósemka, zaś żyletka - niepokorność i zadziorność. Wybierać można pośród wielu motywów, zarówno najbardziej popularnych, jak i rzadziej spotykanych.

Z jakiego materiału?

Duży popyt na celebrytki powoduje, że producenci biżuterii, chcąc zaspokoić różne potrzeby swych klientek, oddają do ich dyspozycji biżuterię wykonywaną z różnych materiałów. Najbardziej prestiżowym wyborem jest oczywiście złoty łańcuszek celebrytka, który, ze względu na swą sporą wartość, jest też świetnym pomysłem na prezent. Bardzo często można przy tym spotkać takie naszyjniki nie tylko wykonane z klasycznego, żółtego złota, ale też różowego. Taka biżuteria prezentuje się jeszcze bardziej delikatnie i jest niezwykle urocza, świetnie podkreśla kobiecość. Wiele atrakcyjnych modeli złotych celebrytek znajdziecie na https://bovem.com.pl/pol_m_Bizuteria_Kategorie_Celebrytki_Lancuszki-celebrytki-zlote-329.html. Dla wielu osób jednak złoty łańcuszek celebrytka jest za drogi lub nieodpowiedni na co dzień, gdyż faktem jest, że noszenie kosztowniejszej biżuterii podczas wykonywania codziennych czynności może być ryzykowne. Gdy ktoś obawia się zniszczenia lub zgubienia droższej ozdoby albo nie może sobie pozwolić na jej zakup, może wybierać spośród dużo tańszych opcji. Dla wielbicielek złota dobrym wyborem mogą być celebrytki pozłacane, zarówno żółtym, jak i różowym złotem. Gdy są dobrze wykonane, są praktycznie nie do odróżnienia od złotych naszyjników, choć oczywiście pozłota może szybko się zetrzeć, zwłaszcza przy intensywnej eksploatacji. Z tego powodu kobiety, które nie mogą pozwolić sobie na złoto - lub za nim nie przepadają - wybierają srebrne celebrytki. Naszyjniki z tego materiału są najpopularniejsze.