Każdej kobiecie na myśl o biżuterii zaświecą się oczy. To nieodłączny element ozdobny podkreślający gust i charakter danej kreacji. Modna biżuteria wzbogaca wygląd i zapewnia spójną całość danej stylizacji. Czarna klasyka sukienki zdobywa nowej śmiałości w momencie, kiedy dobierze się do niej złoty wisior. Smukłość szyi nabiera pięknej prezencji, gdy wybierze się do całości wiszące kolczyki. Bogactwo, barok i nowoczesność. Te trzy elementy, powinna łączyć w sobie biżuteria wybierana przez kobiety w sezonie 2019.

Kolczyki

modna biżuteriaIstnieje całkowita dowolność w noszeniu delikatnych kolczyków, tak zwanych wkrętek. Ten mały detal doda błysku i nie będzie przykuwał za dużej uwagi na formalnych zebraniach. Podczas wieczornych spotkań należy postawić na coś bardziej rzucającego się w oczy. Elementy takie jak pióra czy kolorowa włóczka, bardzo wpisują się w nadchodzące trendy. Według uznania opłaci się inwestować w złoto i srebro. Oryginalna biżuteria, będzie służyć właścicielce przez długi czas.

Bransoletki

Nieprzemijająca moda na delikatne celebrytki trwa nadal. Drobny splot ledwo podkreślający nadgarstek sprawdzi się w każdej sytuacji. W momencie, kiedy kobieta chce zainwestować w przyszły sezon, powinna wybrać ciężkie bransolety w różnych kolorach. Łączenie faktury drewna z sukienkami boho lub mięsistym swetrem to wygląd, który będzie widziany latem na wszystkich ulicach.

Wisiorki i łańcuszki

Przyszły sezon przywita nas obszernymi wisiorami z dekoracyjnymi elementami w postaci muszli. Modna biżuteria powinna być zakładana kaskadami. Połączenia różnych kombinacji z innymi materiałami, takimi jak grube łańcuchy, są bardzo pożądane. Przepych jest tu obowiązkowy. W myśl zasady Iris Apfel "więcej znaczy więcej, mniej znaczy nudno".

Pierścionki i obrączki

Wszystko, co przesadzone, kryjące się pod postacią dużych oczek w pierścionkach czy sygnetach to zdecydowana odpowiedź na proste złote obrączki, które były modne jakiś czas temu. Fantazyjne kolory i formy. Modna biżuteria musi się wyróżniać. Opłaca się zakładać kilka pierścionków na jeden palec, aby razem tworzyły spójną całość.