Kosmetyki Honey Therapy zachwycają nie tylko ze względu na swój oszałamiający, miodowy zapach, ale również ze względu na naturalne składy i ciekawe konsystencje produktów. Marka funkcjonuje na rynku od 1995 roku. Należy jednak wspomnieć, że na początku wcale nie była to marka kosmetyczna. Początkowo Honey Therapy sprzedawała sprzęt pszczelarski. Z czasem firma rozszerzyła zakres swojej działalności i zaczęła oferować swoim klientom miody oraz świece woskowe. Kolejnym krokiem było stworzenie własnej linii kosmetyków. Kosmetyki Honey Therapy stanowią wyjątkowe połączenie pasji oraz doświadczenia, dzięki czemu nieustannie podbijają serca kolejnych klientów.

Dlaczego warto wybierać miodowe kosmetyki?

Czytając składy kosmetyków Honey Therapy można być pewnym, że nie znajdzie się tam żadnych sztucznych dodatków. Na etykietkach znajdują się natomiast informacje o zawartości m.in. mleczka i pyłku pszczelego, soli jodowo-bromowej, miodu czy też propolis. Dzięki bogatym, naturalnym składom, kosmetyki Honey Therapy dają bardzo pozytywne efekty, które zachwycą każdego, kto ich używa.
Miód jest wykorzystywany zarówno w kosmetyce, jak i w lecznictwie właściwie od zawsze. Ze względu na swój skład ma on bowiem działanie bakteriobójcze i przyspieszające gojenie się ran. Dodatkowo, preparaty z miodem zapobiegają powstawaniu blizn. Używając kosmetyków Honey Therapy można spodziewać się nawilżenia i uelastycznienia skóry, a także jej ujędrnienia, odżywienia i regeneracji. Można pokusić się o stwierdzenie, że miód jest składnikiem praktycznie uniwersalnym, który zdecydowanie warto wprowadzić do swojej pielęgnacji.

Rozpieść zmysły kosmetykami marki Honey TherapyJakie kosmetyki znajdują się w ofercie Honey Therapy?

Wśród kosmetyków Honey Therapy znajdują się balsamy do ciała, które doskonale odżywiają i ujędrniają skórę, zostawiając ją bardzo dobrze nawilżoną i miłą w dotyku. Balsamy do ust delikatnie pielęgnują wargi, niwelując pęknięcia i nawilżając delikatną skórę. Sól kąpielowa oraz mydła to doskonały sposób na chwilę relaksu każdego dnia.
Oprócz wyżej wymienionych produktów, kosmetyki Honey Therapy to również kremy do rąk, miód do masażu i sauny oraz kremy do stóp. Każdy produkt został wyprodukowany z najwyższej jakości składników posiadających certyfikat Ecocert. Dzięki obecności certyfikatu klienci mogą mieć pewność, że produkty powstały z użyciem najwyższej jakości surowców naturalnych. Kosmetyki naturalne są przyjazne dla skóry. Pielęgnują ją w delikatny sposób, nie narażając jej na podrażnienia i reakcje alergiczne.