Zbliża się najważniejszy dzień w Twoim życiu, a TY posiadasz problem zniszczonych włosów, które na marne próbujesz odbudować i odżywić? Na dodatek nie masz sukienki weselnej, w której pokażesz się na ślubnym kobiercu. W dzisiejszym poradniku przedstawimy Ci kilka trików, które stosowane przed ślubem polepszą jakość zniszczonych włosów oraz jak wybrać sukienkę, która rzuci wszystkich na kolana.

Najważniejszy dzień w życiu

Sukienki weselneKażda kobieta zutęsknieniem czeka na dzięń w którym stanie na ołtarzu i powie sakramentalne tak. Już jako nastolatka oglądając różne filmy i seriale snuje wizje w swoich wyobrażeniach, jak będzie wyglądał jej dzień ślubu. Jednak gdy nadchodzi ten dzień często okazuję się, że potrzebujemy dużo czasu i wysiłku na odpowiednie przygotowania. Jednym z najważniejszych wyborów jest bez wątpienia kupno sukienki weselnej. Jest to rzecz, która będzie rzucała się w oczy i o której goście będą debetować jeszcze długi czas po weselu.

Proste przyzwyczajenia, które odżywią włosy

Sala zamówiona, goście zaproszeni oraz wybieranie sukienki weselnej z rodziną zakończone sukcesem. A Twoje włosy gotowe na ten ważny dzień? Co zatem zrobić, aby przywrócić piękno oraz blask Twoich włosów? Na początek stop wysokiej temperaturze! Jeśli bardzo często poddajesz swoje włosy zmianom termicznym, zdecydowanie odstaw na jakiś czas stylizację na gorąco typu lokówka czy prostownica. Częste tego typu zabiegi uszkadzają włos, zaczyna się łamać, a nawet pod koniec kruszyć. Włosy po całym dniu podobnie jak ty muszą zregenerować się podczas snu. Kładąc się do łóżka pamiętaj o rozczesywaniu włosów i co ważniejsze nie związywać ich w kitkę. Związane włosy stają się bardziej łamliwe oraz posiadają większe skłonności do wypadania.

Podsumowanie

Sukienki weselne w dniu ślubu nie są tak piękne bez odpowiedniego, weselnego makijażu no i oczywiście zdrowych, lśniących włosów. Niemniej jednak, warto zadbać o obydwie rzeczy przed swoim ślubem. Tak jak już zostało powiedziane, sukienka weselna jest jednym z kluczowych elementów na naszym weselu. Powinniśmy starannie zastanowić się nad wyborem odpowiedniej sukienki. Przede wszystkim najważniejsze jest, by zwrócić uwagę na odpowiedni krój, który jest uzależniony od naszej sylwetki. Powinniśmy wybrac taką sukienkę, która podkreśli nasze atuty i jeśli to jest możliwe, zniweluje wady. Gdy jchodzi o kosmetyki, to jeśli nie masz czasu na bawienie się w tworzenie domowych maseczek do włosów, postaw na profesjonalne kosmetyki, które w szybkim odstępie czasu nawilżą oraz zregenerują Twoje włosy. Wybierając tą opcję musisz spodziewać się sporych wydatków, ponieważ dobre produkty fryzjerskie są dość kosztowne.